Головна Почесні громадяни району Про нас Поздоровлення  Зворотній зв'язок
Календар подій
Новотроїцький район
Меню
Користувачеві
Поштова скринька Вакансії
Новотроїцьке
17 Травня 2019 р.
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ БІБЛІОТЕКАРІВ РАЙОНУ

На базі Новотроїцької центральної районної бібліотеки, для бібліотечних працівників району, пройшов семінар-практикум «Публічна бібліотека і реалізація завдань соціальної політики». В семінарі взяли участь заступник голови районної ради Микола Піщанський та заступник голови районної державної адміністрації Анжеліка Балан. Під час спілкування з бібліотекарями Микола Миколайович та Анжеліка Миколаївна цікавилися проблемами бібліотек та їх фінансуванням. Наостанок зазначили, що незважаючи на розвиток новітніх технологій, друкована книга завжди залишається найкращим джерелом інформації, а бібліотека - найкращим місцем для духовного збагачення.

Беручи до уваги те, що одним із пріоритетів соціальної політики в бібліотеці є робота з нацменшинами, бібліотекарі центральної районної бібліотеки (Олена Свєженцева та Заміра Аблякімова) підготували та провели для колег інформину «Злочин без терміну давності», приурочену 75 роковинам Депортації кримських татар.

Зміни, що проходять в країні (соціальні, культурні, політичні, економічні) суттєво змінюють місце і роль бібліотек в суспільстві, ставлять перед останніми нові завдання, викликають необхідність інноваційної діяльності, пошуку сучасних форм і методів обслуговування різних груп користувачів, розкривають роль і можливості сучасної бібліотеки в запобіганні деструктивним соціальним та інформаційним процесам у суспільстві.

Працівники районної бібліотеки надали змістовні консультації, а також підготували методичні рекомендації за темою семінару. Також бібліотекарі мали можливість поспілкуватися за допомогою скайп-зв’язку з завідуючою науково-методичним відділом Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова - Іриною Тарадименко, яка надала онлайн консультацію щодо участі бібліотек в щорічній обласній національно-патріотичній акції «Ми – українці» 2019 року та створення веб-ресурсу «Літературна мапа Херсонщини».

Кульмінацією семінару став обмін досвідом сільських бібліотекарів щодо обслуговування пріоритетних груп населення. На закінчення семінару бібліотекарі внесли пропозиції щодо формату проведення наступного семінару.

  

 

 

 

 

 

Назад


Пошук
Архів подій
«« »»
«« Червень »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Посилання
Верховна рада
Урядовий портал
Президент України
Херсонська обласна рада
Херсонська обласна державна адміністрація
Новотроїцька районна державна адміністрація
УАРОР
Ради району
Новотроїцька селищна рада
Сиваська селищна рада
Василівська сільська рада
Воскресенська сільська рада
Чумацькошляхівська сільська рада
Громівська сільська рада
Горностаївська сільська рада
Дивненська сільська рада
Зеленівська сільська рада
Новомихайлівська сільська рада
Новомиколаївська сільська рада
Олександрівська сільська рада
Одрадівська сільська рада
Сергіївська сільська рада
Сивашівська сільська рада
Новопокровська сільська рада
Подовська сільська рада
Федорівська сільська рада
Чкалівська сільська рада
Про районну раду | Сесії районної ради | Документи районної ради | Органи місцевого самоврядування | Головна | Почесні громадяни району | Регуляторні акти | Про нас | Поздоровлення | Комунальна власність | Запобігання проявам корупції | ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ | Доступ до публічної інформації
Адреса Новотроїцької районної ради: 75300, Херсонська обл., смт. Новотроїцьке, вул. Соборна, 73.
Тел. +38(055 48) 5-00-53, факс +38(055 48) 5 15 99, е-mail: ntrada@i.ua
© Новотроїцька районна рада. При використанні матеріалів, лінк на сайт www.ntrayrada.ks.ua. обов’язковий.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License, якщо не зазначене інше.
© 2008 КП "ЦЕС"
Для якісного перегляду рекомендується 1024х768рх