Головна Почесні громадяни району Про нас Поздоровлення  Зворотній зв'язок
Календар подій
Новотроїцький район
Меню
Користувачеві
Поштова скринька Вакансії
Новотроїцьке
ГОСПІТАЛЬНА РАДА СФОРМОВАНА

Голова районної ради Юрій Коцегубов разом з головою районної державної адміністрації Наталією Солтановською та головним лікарем Новотроїцької центральної районної лікарні Наталею Ракшою 20 квітня 2017 року взяли участь у нараді, яка відбулася у м. Генічеськ і присвячувалась питанню формування Госпітальної ради госпітального округу. Ініціювали проведення наради голови Генічеської районної державної адміністрації та районної ради Олександр Воробйов та Андрй Євстратов.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року №197-р на Херсонщині створені чотири госпітальні округи: Херсонський, Бериславський, Таврійський, Генічеський. Новотроїцький район ввійшов до складу Генічеського госпітального округу.

Метою створення госпітальних округів є сприяння організації та функціонуванню мережі закладів охорони здоров’я у спосіб, що дозволить забезпечити якість і своєчасність надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню, ефективне використання бюджетних коштів.   

Для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації та функціонування медичної допомоги в госпітальному окрузі створюється Госпітальна рада. Госпітальна рада є дорадчим органом, створеним учасниками госпітального округу для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації та фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі. Повноваження Госпітальної ради визначені наказом Міністерства охорони здоров’я 20.02.2017 року №165.

За результатами наради (голів райдержадміністрацій, голів районних рад, головних лікарів центральних районних лікарень Генічеського, Новотроїцького, Іванівського районів). Госпітальна рада сформована. До її складу увійдуть 14 членів, з них: 7 представників від Генічеського району, 4 представника від Новотроїцького району і 3 представника від Іванівського  району.

Це лише перший крок на шляху створення госпітального округу. Пропозиції щодо Госпітальної ради мають бути затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я. З метою більш детального вивчення реального  стану справ у галузі охорони здоров’я учасники наради домовилися провести відповідні робочі  зустрічі у Новотроїцькому та Іванівському районах.

Назад


Пошук
Архів подій
«« »»
«« Травень »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Посилання
Верховна рада
Урядовий портал
Президент України
Херсонська обласна рада
Херсонська обласна державна адміністрація
Новотроїцька районна державна адміністрація
УАРОР
Ради району
Новотроїцька селищна рада
Сиваська селищна рада
Василівська сільська рада
Воскресенська сільська рада
Чумацькошляхівська сільська рада
Громівська сільська рада
Горностаївська сільська рада
Дивненська сільська рада
Зеленівська сільська рада
Новомихайлівська сільська рада
Новомиколаївська сільська рада
Олександрівська сільська рада
Одрадівська сільська рада
Сергіївська сільська рада
Сивашівська сільська рада
Новопокровська сільська рада
Подовська сільська рада
Федорівська сільська рада
Чкалівська сільська рада
Про районну раду | Сесії районної ради | Документи районної ради | Органи місцевого самоврядування | Почесні громадяни району | Регуляторні акти | Про нас | Поздоровлення | Комунальна власність | Запобігання проявам корупції | ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ | Доступ до публічної інформації
Адреса Новотроїцької районної ради: 75300, Херсонська обл., смт. Новотроїцьке, вул. Соборна, 73.
Тел. +38(055 48) 5-00-53, факс +38(055 48) 5 15 99, е-mail: ntrada@i.ua
© Новотроїцька районна рада. При використанні матеріалів, лінк на сайт www.ntrayrada.ks.ua. обов’язковий.
© 2008 КП "ЦЕС"
Для якісного перегляду рекомендується 1024х768рх