Головна Почесні громадяни району Про нас Поздоровлення  Зворотній зв'язок
Календар подій
Новотроїцький район
Меню
Користувачеві
Поштова скринька Вакансії
Новотроїцьке
14 Травня 2018 р.
Семінар бібліотечних працівників району

11 травня в комунальному закладі районної ради - Новотроїцькій центральній районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників району «Позитивний імідж публічної бібліотеки: час нових підходів та «Впровадження УДК в практику роботи сільських бібліотек».

У семінарі взяли участь заступник голови районної ради Микола Піщанський та заступник голови районної державної адміністрації Анжеліка Балан. В своїх виступах вони зазначили, що бібліотека сьогодні - це культурний центр, що забезпечує інформаційні потреби користувачів, організовує їхнє культурне дозвілля. Бібліотека не може існувати, якщо в ній не зацікавлене населення і якщо воно не готове її підтримати. Саме бібліотеки надають можливість людям спілкуватись в неформальній обстановці, стають куточком для відпочинку та отримання потрібної інформації.

Відкриваючи семінар Надія Васильєва директор ЦРБ зазначила, що творчий і креативний підхід до роботи - запорука успіху роботи бібліотек. Підвищення престижу бібліотеки - це процес безперервний, що здатний підвищити конкурентоспроможність бібліотеки, престиж бібліотечної професії, встановити і розширити партнерські зв'язки, залучити додаткові фінансові кошти. Тому бібліотекам необхідно вдосконалювати та модернізувати свій образ, гарантуючи своїм користувачам гідну якість запропонованих послуг.

Цікавою була консультація методиста ЦРБ Ірини Петраковської «Імідж сучасної бібліотеки та бібліотекаря - формула успішного розвитку публічних бібліотек» та ділова гра «Сільська бібліотека: формуємо власний імідж», під час якої бібліотекарі працювали в групах і показали професійність та компетентність.

Редактор відділу обліку та інвентаризації ЦРБ Ольга Желязкова в своїй консультації «УДК в практику роботи сільських бібліотек» доступно та на практичних прикладах розповіла про етапи впровадження в роботу бібліотек Універсальної десяткової класифікації.

Також бібліотекарі мали можливість поспілкуватися по «Skype» із завідуючою НМВ Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.А.Лавреньова - Іриною Тарадименко. В режимі «онлайн» учасники обговорювали питання про проведення національно-патріотичної акції «Ми - українці» та VIII обласного фестивалю молодіжного читання «Відкрий свою книгу», який проходитиме в червні на базі Новотроїцької ЦРБ.

  14052018094501

  14052018094502

  14052018094503

  14052018094504

Назад


Пошук
Архів подій
«« »»
«« Травень »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Посилання
Верховна рада
Урядовий портал
Президент України
Херсонська обласна рада
Херсонська обласна державна адміністрація
Новотроїцька районна державна адміністрація
УАРОР
Ради району
Новотроїцька селищна рада
Сиваська селищна рада
Василівська сільська рада
Воскресенська сільська рада
Чумацькошляхівська сільська рада
Громівська сільська рада
Горностаївська сільська рада
Дивненська сільська рада
Зеленівська сільська рада
Новомихайлівська сільська рада
Новомиколаївська сільська рада
Олександрівська сільська рада
Одрадівська сільська рада
Сергіївська сільська рада
Сивашівська сільська рада
Новопокровська сільська рада
Подовська сільська рада
Федорівська сільська рада
Чкалівська сільська рада
Про районну раду | Сесії районної ради | Документи районної ради | Органи місцевого самоврядування | Головна | Почесні громадяни району | Регуляторні акти | Про нас | Поздоровлення | Комунальна власність | Запобігання проявам корупції | ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ | Доступ до публічної інформації
Адреса Новотроїцької районної ради: 75300, Херсонська обл., смт. Новотроїцьке, вул. Соборна, 73.
Тел. +38(055 48) 5-00-53, факс +38(055 48) 5 15 99, е-mail: ntrada@i.ua
© Новотроїцька районна рада. При використанні матеріалів, лінк на сайт www.ntrayrada.ks.ua. обов’язковий.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License, якщо не зазначене інше.
© 2008 КП "ЦЕС"
Для якісного перегляду рекомендується 1024х768рх