Головна Почесні громадяни району Про нас Поздоровлення  Зворотній зв'язок
Календар подій
Новотроїцький район
Меню
Користувачеві
Поштова скринька Вакансії
Новотроїцьке
Новини

Жінок постраждалих від сімейного насильства навчили як поводитися у ситуації нової загрози

19.04.2018 року фахівці із соціальної роботи комунального закладу районної ради - Новотроїцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відвідали сім'ї, що проживають на території Громівської сільської ради та у яких раніше були зафіксовані випадки домашнього насильства.

До проведення заходу були залученні практичні психологи Мобільної бригади екстреної соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства та юрист Безоплатної правової допомоги.

Детальніше :                                                    переглядів (4)

Юні художники Новотроїцького району

Мета обласного конкурсу малюнків «Акварелі райдуги» - виявлення найталановитіших дітей Херсонщини, які мають особисті досягнення в образотворчому мистецтві, розвиток сучасної дитячої творчості та підтримка юних талановитих художників. Координатором шкільного та районного етапів конкурсу в нашому районі став комунальний заклад районної ради - Будинок дитячої та юнацької творчості. На першому етапі конкурсу прийняли участь обдаровані діти та молодь з 21 навчального закладу та вихованці гуртків Будинку дитячої творчості віком від 5 до 16 років.

Детальніше :                                                    переглядів (11)

Підведено підсумки обласного заочного конкурсу «Натхнені театром»

З нагоди відзначення Міжнародного дня театру обласним комунальним закладом «Мала академія наук» проведено обласний заочний конкурс «Натхнені театром». Його мета - залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи, поглиблення знань дітей про театральне мистецтво країн світу, розвиток театрального мистецтва в Україні та бажання відвідувати театральні вистави.

Детальніше :                                                    переглядів (16)

Бібліотек@ - все тут, всі тут

З метою популяризації читання в молодіжному середовищі та створення позитивного іміджу бібліотеки в комунальному закладі районної ради - Новотроїцькій центральній районній бібліотеці з 23 до 27 квітня буде проходити щорічний Тиждень молодіжної книги, приурочений до Всесвітнього дня книги та авторського права. Організаторами заходу є Херсонська обласна бібліотека для юнацтва імені Бориса Лавреньова.

Детальніше :                                                    переглядів (21)

Пам’ятати усім варто - небезпечні з вогнем жарти!

13 квітня комунальна установа районної ради Новотроїцька районна бібліотека для дітей провела годину застереження «Пам'ятати усім варто - небезпечні з вогнем жарти!» для учнів 3-В класу Новотроїцької ЗОШ №1. Мета заходу - ознайомити учнів із основними способами захисту життя під час пожежі, попередити учнів про можливі наслідки необережного поводження з вогнем, з'ясувати найпоширеніші джерела виникнення пожеж; розвивати навички миттєвої реакції на небажаний вогонь, увагу, спостережливість; формувати ціннісне ставлення до власного здоров'я та здоров'я оточуючих.

Детальніше :                                                    переглядів (11)

Поповнення книжного фонду в бібліотеках

Завдяки державній програмі «Українська книга», фонди книгозбірень району  в квітні місяці поповнилися на 1109 примірників. За правилами Програми  Держкомтелерадіо замовляє у тих видавництв, що пройшли попередній конкурсний відбір, публікацію певного тиражу книги та розповсюджує його серед бібліотек. Найдальшою точкою розповсюдження є обласні бібліотеки, які повинні поширити книги далі, аж до сільських бібліотек.

Детальніше :                                                    переглядів (18)

Зустрічалися з сільгоспвиробниками району

11 квітня голова районної ради Юрій Коцегубов взяв участь у нараді з сільгоспвиробниками Новотроїцького району. Нараду провела голова райдержадміністрації Наталія Солтановська. У заході також взяли участь: директор Херсонського центру інноваційних аграрних технологій Олексій Ліпков, начальник відділу агропромислового розвитку району Олександр Проценко, начальник Новотроїцького управління зрошувальних систем Антон Жуков, начальник Новотроїцького РЕЗ і ЕМ Сергій Перегудов, начальник Новотроїцького відділення Генічеської об'єднаної державної податкової інспекції Наталя Новак, директор ДП «Новотроїцький елеватор» Микола Заколодяжний.

Детальніше :                                                    переглядів (26)

«Нехай квітує Україна»

З метою виявлення і підтримки обдарованих учнів та вихованців навчальних закладів, популяризації художніх, музичних, літературних творів в березні - квітні були проведені шкільний та районний етапи щорічного обласного огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй».

Детальніше :                                                    переглядів (27)


Остання сесія
ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ХХV сесії районної ради VІІ скликання 30.03.2018 року
ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ХХІV сесії районної ради VІІ скликання 29.01.2018 року
ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ХХІІІ сесії районної ради VІІ скликання 22.12.2017 року


Пошук
Архів подій
«« »»
«« Грудень »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Посилання
Верховна рада
Урядовий портал
Президент України
Херсонська обласна рада
Херсонська обласна державна адміністрація
Новотроїцька районна державна адміністрація
УАРОР
Ради району
Новотроїцька селищна рада
Сиваська селищна рада
Василівська сільська рада
Воскресенська сільська рада
Чумацькошляхівська сільська рада
Громівська сільська рада
Горностаївська сільська рада
Дивненська сільська рада
Зеленівська сільська рада
Новомихайлівська сільська рада
Новомиколаївська сільська рада
Олександрівська сільська рада
Одрадівська сільська рада
Сергіївська сільська рада
Сивашівська сільська рада
Новопокровська сільська рада
Подовська сільська рада
Федорівська сільська рада
Чкалівська сільська рада
Про районну раду | Сесії районної ради | Документи районної ради | Органи місцевого самоврядування | Почесні громадяни району | Регуляторні акти | Про нас | Поздоровлення | Комунальна власність | Запобігання проявам корупції | ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ | Доступ до публічної інформації
Адреса Новотроїцької районної ради: 75300, Херсонська обл., смт. Новотроїцьке, вул. Соборна, 73.
Тел. +38(055 48) 5-00-53, факс +38(055 48) 5 15 99, е-mail: ntrada@i.ua
© Новотроїцька районна рада. При використанні матеріалів, лінк на сайт www.ntrayrada.ks.ua. обов’язковий.
© 2008 КП "ЦЕС"
Для якісного перегляду рекомендується 1024х768рх