Головна Почесні громадяни району Про нас Поздоровлення  Зворотній зв'язок
Календар подій
Новотроїцький район
Меню
Користувачеві
Поштова скринька Вакансії
Новотроїцьке
Новини

ХXVI сесія районної ради

23 травня відбулася XXVI сесія районної ради, на якій депутати розглянули 34 питання. Головні акценти: звіти про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Новотроїцького району та районного бюджету за І квартал 2018 року; зміни до програми економічного, соціального та культурного розвитку, районного бюджету на поточний рік; майнові та земельні питання; звернення депутатів районної ради щодо охорони лісових насаджень.

Детальніше :                                                    переглядів (8)

Життя і творчість Сухомлинського

23 травня комунальний заклад районної ради - Новотроїцька районна бібліотека для дітей провела літературний вечір до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського «Василь Сухомлинський - красиве і горде ім'я». Мета заходу - вшанувати пам'ять великого педагога і письменника В.О. Сухомлинського; виховувати любов і поважне ставлення до творчості письменника; формувати загальнолюдські цінності.

Детальніше :                                                    переглядів (2)

Працювали відповідно до плану роботи

23 травня постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, планування та економічного розвитку під головуванням депутата, заступника голови комісії Дереніка Мелконяна провела двадцять шосте засідання. Загалом депутати розглянули 11 питань, 4 з яких - клопотання від головних розпорядників коштів щодо виділення додаткових коштів з районного бюджету та 7 проектів рішень сесії.

Детальніше :                                                    переглядів (17)

Обласний зліт юних туристів-краєзнавців

Минулі вихідні були дуже насиченими для краєзнавців області. З 18 по 20 травня комунальним закладом «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради на базі історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» Голопристанського району було проведено обласний зліт юних туристів-краєзнавців. В цьому році виборювати звання кращих краєзнавців області зібралося 12 команд з 10 районів та міст області, також до змагань долучилися 2 об'єднані територіальні громади.

Детальніше :                                                    переглядів (18)

Протидія насильству серед підлітків

З метою попередження прояву насильства серед підлітків комунальна установа районної ради Новотроїцька районна бібліотека провела засідання клубу за інтересами для юнацтва «Феміда» на тему «Прояви насильства серед підлітків, та їх наслідки». На засідання клубу була запрошена начальник Новотроїцького бюро безоплатної правової допомоги Світлана Овєчкіна, учні 8-Б класу Новотроїцької ЗОШ №1 та 10-Б клас Новотроїцької гімназії.

Детальніше :                                                    переглядів (16)

Не треба боятися, треба знати!

СНІД - одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникла перед людством наприкінці ХХ сторіччя. Її суть не лише в тому, що мільйони інфікованих на СНІД людей, втрачаючи працездатність, становлять значну економічну проблему, але і в тому, що в умовах наднових технологій, немає радикального методу лікування та профілактики цієї смертельної недуги.

Детальніше :                                                    переглядів (16)

18 травня у концертній залі комунального закладу районної ради - Новотроїцькій дитячій музичній школі відбувся Відкритий звітний концерт - найважливіша та найвідповідальніша подія для учнів школи, їх батьків та викладачів

Вітаючи присутніх, заступник голови районної ради Микола Піщанський подякував всім учасникам та побажав дітям перемог, творчих злетів, здійснення мрій і щасливої долі, а всім гостям свята - добра, злагоди, миру і добробуту.

Детальніше :                                                    переглядів (16)

«Європа – наш спільний дім»

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Вперше в нашій країні заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році.

Сьогодні Європейський Союз - це сім'я демократичних європейських країн, що спільно працюють за ради миру та процвітання. ЄС заснований на принципах верховенства закону й демократії. Країни - члени ЄС делегують частину свого суверенітету спільним інститутам влади, що представляють інтереси Союзу як єдиного цілого в питаннях, що складають загальноєвропейський інтерес.

Детальніше :                                                    переглядів (10)


Остання сесія
ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ХХV сесії районної ради VІІ скликання 30.03.2018 року
ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ХХІV сесії районної ради VІІ скликання 29.01.2018 року
ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ХХІІІ сесії районної ради VІІ скликання 22.12.2017 року


Пошук
Архів подій
«« »»
«« Квітень »»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Посилання
Верховна рада
Урядовий портал
Президент України
Херсонська обласна рада
Херсонська обласна державна адміністрація
Новотроїцька районна державна адміністрація
УАРОР
Ради району
Новотроїцька селищна рада
Сиваська селищна рада
Василівська сільська рада
Воскресенська сільська рада
Чумацькошляхівська сільська рада
Громівська сільська рада
Горностаївська сільська рада
Дивненська сільська рада
Зеленівська сільська рада
Новомихайлівська сільська рада
Новомиколаївська сільська рада
Олександрівська сільська рада
Одрадівська сільська рада
Сергіївська сільська рада
Сивашівська сільська рада
Новопокровська сільська рада
Подовська сільська рада
Федорівська сільська рада
Чкалівська сільська рада
Про районну раду | Сесії районної ради | Документи районної ради | Органи місцевого самоврядування | Почесні громадяни району | Регуляторні акти | Про нас | Поздоровлення | Комунальна власність | Запобігання проявам корупції | ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ | Доступ до публічної інформації
Адреса Новотроїцької районної ради: 75300, Херсонська обл., смт. Новотроїцьке, вул. Соборна, 73.
Тел. +38(055 48) 5-00-53, факс +38(055 48) 5 15 99, е-mail: ntrada@i.ua
© Новотроїцька районна рада. При використанні матеріалів, лінк на сайт www.ntrayrada.ks.ua. обов’язковий.
© 2008 КП "ЦЕС"
Для якісного перегляду рекомендується 1024х768рх